SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Search

BLOG

  -  

Máte podozrenie na podvodné / falošné kliknutia (click-fraud) v Google reklame ?

Myslíte si, že Vám konkurencia úmyselne kliká („vyklikáva“) Vaše online PPC reklamy?

Objavili ste veľa neplatných kliknutí vo Vašom Google Ads účte?

Máte veľa klikov na Google reklamy a žiadne konverzie (objednávky, predaje, ...) ?

To sú otázky, ktoré v poslednej dobe často dostávame. Ak sa týkajú aj Vás, v tomto článku Vám vysvetlíme, ako to celé funguje a čo robiť v prípade, že sa Vaše obavy z „vyklikávania“ Google reklám Vašou konkurenciou potvrdia.

4 najčastejšie otázky, ktoré dostávame od nováčikov v Google AdWords: 1. Koľko stojí Google reklama v AdWords? 2. Aká je v Google AdWords cena za klik na Slovensku? 3. Akú stratégiu ponúkania cien si mám vybrať? 4. Aký rozpočet na Google reklamy mám nastaviť? Sú to otázky od laikov, ktorí chcú vyskúšať možnosti platenej Google reklamy v systéme Google AdWords, no nechcú prísť hneď na začiatku o kopec peňazí. To je pochopiteľné. Skúsime to teda vysvetliť čo najjednoduchšie a dať konkétne príklady.

Môže Facebook pomôcť pri podnikaní ?

To je otázka mnohých, hlavne začínajúcich podnikateľov. Odpoveď je jednoznačne ÁNO. Facebook dnes už totiž nie je nutné nikomu predstavovať. Stal sa neoddeliteľnou súčasťou života mnohým ľudí, má viac ako 1,8 miliardy registrovaných užívateľov (z toho 2,4 milióna Slovákov a 4,8 milióna Čechov).

Okrem toho, že spája priateľov, rodinu a známych, je aj skvelou príležitosťou pre podnikanie.

V tomto článku chceme dať malým podnikateľom a neSEOexpertom 3 jednoduché SEO triky a 1 konkrétny príklad, ako zvýšiť kvalitu/návštevnosť svojich webových stránok a predaje. Skoro v každom odvetví je dnes veľká konkurencia. Veľké firmy si platia drahé SEO analýzy a malí podnikatelia si zúfajú, že sa nikdy nedostanú na popredné pozície v Google vyhľadávaní. Existuje však pár trikov, ako sa dostať vo vyhľadávačoch vyššie, niekedy aj nad veľké giganty. My Vám prezradíme tri.