BLOG

Home / BLOG
Koľko stojí Google reklama (na Slovensku)

Koľko stojí Google reklama (na Slovensku)

Google AdWords
4 najčastejšie otázky, ktoré dostávame od nováčikov v Google AdWords: 1. Koľko stojí Google reklama v AdWords? 2. Aká je v Google AdWords cena za klik na Slovensku? 3. Akú stratégiu ponúkania cien si mám vybrať? 4. Aký rozpočet na Google reklamy mám nastaviť? Sú to otázky od laikov, ktorí chcú vyskúšať možnosti platenej Google reklamy v systéme Google AdWords, no nechcú prísť hneď na začiatku o kopec peňazí. To je pochopiteľné. Skúsime to teda vysvetliť čo najjednoduchšie a dať konkétne príklady. (viac…)
Čítajte viac
Prečo a ako používať Facebook na podnikanie

Prečo a ako používať Facebook na podnikanie

Facebook
Môže Facebook pomôcť pri podnikaní ? To je otázka mnohých, hlavne začínajúcich podnikateľov. Odpoveď je jednoznačne ÁNO. Facebook dnes už totiž nie je nutné nikomu predstavovať. Stal sa neoddeliteľnou súčasťou života mnohým ľudí, má viac ako 1,8 miliardy registrovaných užívateľov (z toho 2,4 milióna Slovákov a 4,8 milióna Čechov). Okrem toho, že spája priateľov, rodinu a známych, je aj skvelou príležitosťou pre podnikanie. (viac…)
Čítajte viac
3 jednoduché SEO triky pre malých podnikateľov a ne-SEO-expertov

3 jednoduché SEO triky pre malých podnikateľov a ne-SEO-expertov

SEO
V tomto článku chceme dať malým podnikateľom a neSEOexpertom 3 jednoduché SEO triky a 1 konkrétny príklad, ako zvýšiť kvalitu/návštevnosť svojich webových stránok a predaje. Skoro v každom odvetví je dnes veľká konkurencia. Veľké firmy si platia drahé SEO analýzy a malí podnikatelia si zúfajú, že sa nikdy nedostanú na popredné pozície v Google vyhľadávaní. Existuje však pár trikov, ako sa dostať vo vyhľadávačoch vyššie, niekedy aj nad veľké giganty. My Vám prezradíme tri. (viac…)
Čítajte viac