SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Search

Audit a optimalizácia Google Ads reklám

  -  Audit a optimalizácia Google Ads reklám

Pre koho je vhodný audit / kontrola a optimalizácia Google Ads reklám?

Naša služba “Audit a optimalizácia Google Ads” je vhodná pre tých, ktorí si Google Ads kampane spravujú vlastnými silami, nedosahujú želané zisky z Google reklamy a nevedia, či je to spôsobené nastaveniami kampane, slabými reklamnými textami, nesprávnymi kľúčovými slovami, rozpočtom, stratégiou ponúkania ceny za klik, webom, podvodnou aktivitou konkurencie – falošnými kliknutiami (click-fraud), …

Väčšina Google inzerentov, ktorí nie sú Google Ads špecialisti, má pomerne dobre fungujúce kampane, ale nevyužíva svoj maximálny potenciál. Je to spôsobené tým, že majú skúsenosti len s vlastnými kampaňami a nemajú čas vzdelávať sa v reklamnom systéme Google Ads, ani aplikovať všetky zmeny a novinky systému.

Google Ads Audit a optimalizácia Google Ads sa vykonávajú spolu, pretože audit je celková kontrola/analýza Google kampaní a optimalizácia Google kampaní je aplikovanie výsledkov auditu.

Najväčšou výhodou toho, že audit a optimalizácia AdWords prebehnú spolu je to, že nedostanete iba nejakú analýzu, ale konkrétne zmeny aj zapracujeme a vy tak uvidíte výsledky.

Ako prebieha audit a optimalizácia Google reklám?

 • požiadame Vás o prístup do Vášho Ads účtu (prípadne aj Analytics, ak ho používate na meranie konverzií),
 • zanalyzujeme Vaše reklamné kampane a Váš web,
 • vytvoríme nové zoptimalizované Google Ads kampane,
 • nové kampane sledujeme a optimalizujeme 30 dní,
 • po 30 dňoch Vám pošleme finálny report.

Takýmto spôsobom zostane zachovaná história (Vaše staré nezmenené reklamné kampane) pre porovnanie. Po 30 dňoch dostanete finálny report s odporúčaniami, aby ste si mohli kampane sledovať a optimalizovať sami.

Ak usúdime, že nie je čo vylepšovať/optimalizovať, nebudete platiť nič.

Môžete byť bez obáv, používame bezpečný prístup cez tzv. Klientske centrum Google Ads (MCC).

 Audit a optimalizácia Google AdWords reklamných kampaní

BancoYnegro – profesionálny audit a optimalizácia Google Ads reklamných kampaní

Čo je súčasťou Google Ads auditu?

 1. Kontrola a analýza všetkých nastavení kampaní, reklamných skupín, reklám, rozšírení reklám, reklamných textov, kľúčových slov, cielení, merania konverzií atď.
 2. Kontrola miery neplatných kliknutí (click-fraud).

Čo je súčasťou Google Ads optimalizácie?

 1. Vytvorenie nových reklamných kampaní, reklám atď., ktoré nahradia málo výkonné staré kampane. Zmeny sa v pôvodných kampaniach nevykonávajú, aby bolo možné do budúcna porovnať a vyhodnotiť staré a nové kampane.
 2. Pôvodné málo vykonné reklamné kampane sa pozastavia.
 3. Odporúčanie optimálneho rozpočtu pre google reklamy na základe výsledkov kontrôl – rozpočet sa upravuje priebežne 30 dní.
 4. Po 30 dňoch finálne odporúčania/návrh, ako pokračovať v správe a optimalizácii kampaní, aby ste mohli získať z vašich Google Ads kampaní čo najlepšie výsledky.

Pojmy internetového podnikania

Profesionálna kontrola a vylepšenie AdWords kampaní – jednorázovo alebo pravidelne

Pre koho nie je vhodný Google Ads Audit?

Pre PPC agentúry a PPC/AdWords špecialistov.

Profesionálna optimalizácia Google Ads kampaní priniesla našim klientom o 20% až 38% viac konverzií (objednávok / predajov / odoslaných formulárov / …).

A čo dodať na záver?

Optimalizácia google reklamných kampaní je konštantný proces, pretože sa neustále mení konkurencia (a teda aj aukcie v Google Ads) a taktiež stále pribúdajú a menia sa funkcionality Google AdWords reklamného systému. Práve preto ponúkame aj pravidelnú správu a optimalizáciu Ads kampaní.

Ak si chcete objednať náš reklamný audit, alebo ak máte ďalšie otázky k auditu a optimalizácii, nezáväzne nás kontaktujte.