SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Search

Kto sme? BancoYnegro

Malá marketingová agentúra, ktorá už 7 rokov podniká v oblasti online marketingu a webových stránok.

Pracujeme kdekoľvek, ale hlavne v cooworkingu a z domu.

Online marketing

Čo robíme?

Robíme iba to, v čom sme dobrí a čo nás baví :).

Prečo si vybrať naše služby?

 • Pretože sa snažíme robiť dobrý online marketing.
 • Máme bohaté skúsenosti s vlastným podnikaním na internete a s online reklamami.
 • 7 rokov nastavujeme PPC (Pay Per Click) reklamy v systémoch Google Ads a Facebook Business Manager (Facebook Ads).
 • Vytvorili sme vlastný systém na ochranu proti podvodnému „vyklikávaniu“ Google reklám (click-fraud), ktorý zachytí tie kliky, ktoré Google chybne označí ako platné.
 • Máme nižšie náklady ako väčšina agentúr, a preto aj výhodnejšie ceny služieb.
 • Pracujeme s nadšením a maximálnym nasadením.
 • Naša práca je aj naším koníčkom.
 • Sledujeme vývoj v internetovom podnikaní, najnovšie trendy a stále sa vzdelávame.
 • Sme spoľahliví. Všetky práce vo Vašom účte Google Ads alebo Facebook Business Manageri, prípadne na Vašich webových stránkach budeme robiť osobne a nikomu ďalšiemu neumožníme prístup k Vašim údajom. Váš reklamný účet patrí celý čas Vám a zostane Váš aj po ukončení spolupráce.
Pre koho sú určené naše služby?

Naše služby sú určené pre firmy a podnikateľov (v oblasti produktov alebo služieb), ktorí chcú uspieť na trhu a dostať sa do povedomia pomocou internetového/online marketingu. V prípade väčšiny trhových segmentov je tento spôsob marketingovej komunikácie efektívnejší ako bežná reklama (TV, časopisy, letáky, …)

Ako komunikujeme?
 • Komunikujeme cez emaily, skype a telefonicky.
 • Hráme fair-play a jednáme na rovinu.
 • Vždy sa dopredu dohodneme, čo môžete urobiť Vy, čo urobíme my a aká bude cena za našu prácu.
 • Vzájomná komunikácia a spolupráca trvá dovtedy, kým sú obe strany spokojné.

Čo o nás povedali naši klienti?

V rámci firemnej spolupráce (optimalizácia účtov Google Adwords + Facebook kampaní) s pani Paulou oceňujem profesionalitu, no nemenej ľudský pozitívny prístup, ochotu vysvetliť, pomôcť a zodpovedať všetky otázky. Navyše konzultácie prebiehajú max. promptne. Naozaj sympatická spolupráca, ĎAKUJEM a odporúčam! ? (Mgr. Lenka Telepák Dutková – vedúca oddelenia PR a marketingu VaV)

Bancoynegro sú odborníci. Dokázali mi poradiť so všetkým, čo som potreboval. Pokiaľ chcete férové jednanie a žiadne zbytočné omáčky, ste na správnej adrese. Bol som veľmi spokojný s ich službami. A v podstate ešte stále som, lebo mi už 2 roky dávajú cenné marketingové konzultácie. (Michal Habala, manažér graphlytic.biz)

S tvorbou stránky som bol veľmi spokojný, je prehľadná a konkurencieschopná zároveň. SEO úpravy super. Správa stránky bezproblémová. Akýkoľvek problém vždy do pár hodín vyriešený, aj cez víkend. Po krátkom čase od spustenia google reklám som mal problém s vyklikávaním (zle-robením konkurencie). Vyriešili to tiež. Ďakujem za všetko! (Juraj Gróf, majiteľ firmy na otváranie dverí zabuchnute.sk)

Banco y Negro sú živnostníci, ktorí robia svoju prácu poctivo a profesionálne. Nepotrpia si na formality, sú veľmi priateľskí a dávajú dobré rady ako vylepšiť webové stránky a facebook. Spravujú mi všetky Goodle Ads kampane. Ja som ich už odporučil mnohým ľuďom. Som s nimi veľmi spokojný. (Gabriel Szabol, manažér e-shopu Ecobaby.sk)

„Bancoynegro sú dobrí v tom, čo robia. Oslovil som ich kvôli tomu, že som mal podozrenie, že mi konkurencia kliká na Google reklamy. Mal som veľa klikov a žiadne telefonáty a musel som navýšiť rozpočet na 30 euro/deň, aby sa moja reklama vysielala celý deň. Ak som dal nižší rozpočet, vyklikali mi ho celý dopoludnia a potom sa už reklama nezobrazovala. Bancoynegro mi nastavili click fraud ochranu účtu aj kontaktovali Google a ten mi vrátil peniaze za všetky falošné kliky. Doteraz mi spravujú Google Ads kampane a mám už aj telefonáty, ktoré prišli cez Google reklamu. Upravili mi aj texty na webe. Som veľmi spokojný, odporúčam ich.“ (Roman Bulík, majiteľ stopplostice.sk)

 

Vzťahy s väčšinou našich klientov trvajú mnoho rokov, čo nás veľmi teší. Čím dlhšie spolupracujeme, tým viac rozumieme ich potrebám a je pre nás ľahšie pripravovať pre nich efektívne reklamné kampane. Dlhodobejšia spolupráca sa nám veľmi osvedčila, klienti sú spokojní a odporúčajú nás ďalej. Takto sme získali väčšinu našich nových súčasných klientov.

Ďakujeme za odporúčania.

Digitálny marketing

Zameranie na výsledky

V roku 2018 sme získali pre našich klientov 31.865.617 zobrazení reklám, 851.052 kliknutí na reklamy a 19.410 konverzií (objednávok z e-shopov, odoslaných formulárov z firemných webov atď.).

Internetový marketing

Vždy sa snažíme poskytnúť tie najkvalitnejšie služby na mieru.

Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás.

Tešíme sa na spoluprácu.

 

Ing. Branislav Sobotka a Ing. Paula Hrešková

(zakladatelia BancoYnegro)