SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Search

O NÁS

  -  O NÁS

O Banco Y NegroKto sme ?

Sme rodinná firma, ktorá už 7 rokov podniká v oblasti online marketingu a webových stránok.

Pracujeme v cooworkingu a doma :).

Čo robíme ?

Robíme iba to, v čom sme dobrí a čo nás baví :).

Čo konkrétne robíme ?

Prečo si vybrať naše služby ?

 Pretože naše služby sú kvalitné, komplexné a na mieru.

Máme bohaté skúsenosti s podnikaním na internete, s úpravou webových stránok, SEO aj online marketingom. Nastavujeme PPC (Pay Per Click) reklamy v systémoch Google Ads a Facebook Business Manager (Facebook Ads).

Vytvorili sme systém na ochranu proti podvodnému „vyklikávaniu“ Google reklám (click-fraud), ktorý zachytí tie kliky, ktoré Google chybne označí ako platné.

Nie sme PPC agentúra, preto máme nižšie náklady a výhodnejšie ceny služieb.

Pracujeme s nadšením a maximálnym nasadením. Naša práca je aj naším koníčkom. Sledujeme vývoj v internetovom podnikaní, najnovšie trendy a stále sa vzdelávame.

Sme spoľahliví. Všetky práce vo Vašom účte AdWords alebo Analytics, prípadne na Vašich webových stránkach budeme robiť osobne a nikomu ďalšiemu neumožníme prístup k vašim údajom. Váš účet AdWords patrí vám a zostane váš aj po ukončení spolupráce.

Pre koho sú určené naše služby ?

Naše služby sú určené pre firmy a podnikateľov (v oblasti produktov alebo služieb), ktorí chcú uspieť na trhu a dostať sa do povedomia pomocou internetového/online marketingu.

V mnohých odvetviach je online reklama efektívnejšia ako bežná reklama.

Prečo spájame online marketing so SEO úpravami webov ?

Pretože ak nie sú Vaše webové stránky dostatočne kvalitné, často ani najlepšie nastavená online reklama Vám neprinesie želané zisky.

To je ten hlavný dôvod, prečo v mnohých prípadoch spájame strategický obsahový marketing so SEO úpravami webových stránok, hlavne s úpravou textov, pretože to, čo predáva, je hlavne hodnotný obsah, nie skvelý dizajn.

Ako komunikujeme ?

  • Komunikujeme cez emaily, skype a telefonicky.
  • Hráme fair-play a jednáme na rovinu.
  • Vždy sa dopredu dohodneme, čo môžete urobiť Vy, čo urobíme my a aká bude cena za našu prácu.
  • Vzájomná komunikácia a spolupráca trvá dovtedy, kým sú obe strany spokojné.

Čo o nás povedali naši klienti?

V rámci firemnej spolupráce (optimalizácia účtov Google Adwords + Facebook kampaní) s pani Paulou oceňujem profesionalitu, no nemenej ľudský pozitívny prístup, ochotu vysvetliť, pomôcť a zodpovedať všetky otázky.
Navyše konzultácie prebiehajú max. promptne. Naozaj sympatická spolupráca, ĎAKUJEM a odporúčam! 🙂 (Mgr. Lenka Telepák Dutková – vedúca oddelenia PR a marketingu VaV)

Bancoynegro sú odborníci. Dokázali mi poradiť so všetkým, čo som potreboval. Pokiaľ chcete férové jednanie a žiadne zbytočné omáčky, ste na správnej adrese. Bol som veľmi spokojný s ich službami. A v podstate ešte stále som, lebo všetky marketingové záležitosti riešim s nimi. (Michal Habala, manažér graphlytic.biz)

S tvorbou stránky som bol veľmi spokojný, je prehľadná a konkurencieschopná zároveň. Správa stránky bezproblémová. Akýkoľvek problém vždy do pár hodín vyriešený, aj cez víkend. Po krátkom čase od spustenia google reklám som mal problém s vyklikávaním (zle-robením konkurencie). Vyriešili to tiež. Ďakujem za všetko! (Juraj Gróf, zabuchnute.sk)

Banco y Negro sú živnostníci, ktorí robia svoju prácu poctivo a profesionálne. Nepotrpia si na formality, sú veľmi priateľskí a dávajú dobré rady ako vylepšiť webové stránky a facebook. Spravujú mi všetky AdWords kampane. Ja som ich už odporučil mnohým ľuďom. Som s nimi veľmi spokojný. (Gabriel Szabol, manažér e-shopu Ecobaby.sk)

„Bancoynegro sú dobrí v tom, čo robia. Oslovil som ich kvôli tomu, že som mal podozrenie, že mi konkurencia kliká na Google reklamy. Mal som veľa klikov a žiadne telefonáty a musel som navýšiť rozpočet na 30 euro/deň, aby sa moja reklama vysielala celý deň. Ak som dal nižší rozpočet, vyklikali mi ho celý dopoludnia a potom sa už reklama nezobrazovala. Bancoynegro mi nastavili ochranu účtu aj kontaktovali Google a ten mi vrátil peniaze za všetky falošné kliky. Doteraz mi spravujú Adwords kampane a mám už aj telefonáty, ktoré prišli cez Google reklamu. Upravili mi aj texty na webe. Som veľmi spokojný, odporúčam ich.“ (Roman Bulík, majiteľ stopplostice.sk)

Vzťahy s väčšinou našich klientov trvajú mnoho rokov, čo nás veľmi teší. Čím dlhšie spolupracujeme, tým viac rozumieme ich potrebám a je pre nás ľahšie pripravovať pre nich efektívne reklamné kampane. Dlhodobejšia spolupráca sa nám veľmi osvedčila, klienti sú spokojní a odporúčajú nás ďalej. Takto sme získali väčšinu našich nových súčasných klientov.

Ďakujeme za odporúčania :).

 

V roku 2018 sme získali pre našich klientov 31 865 617 zobrazení reklám, 851 052 kliknutí na reklamy a 19 410 konverzií (objednávok z e-shopov, odoslaných formulárov z firemných webov atď.).

 

Vždy sa snažíme poskytnúť tie najkvalitnejšie služby na mieru. Keď vidíme, že sú naši klienti spokojní a že im naša práca pomohla pri dosahovaní ich cieľov, vieme, že vynaložený čas a úsilie mali zmysel.

Ak máte záujem o naše služby,  kontaktujte nás.

Tešíme sa na spoluprácu :).

S pozdravom,

Ing. Branislav Sobotka
Zakladateľ  BancoYnegro 🙂

Všetky technické a SEO otázky smerujú na neho.

Svet e-biznisu je mu veľmi blízky.

 

Ing. Paula Hrešková

Naša špecialistka na online reklamu a textový mág.

Pomáha s internetovou reklamou (Google a Facebook Ads) a tvorí pútavé propagačné videá.