SYMBIOSYS OF
PURPOSE & STYLE
Follow us

Search

Kto sme? BancoYnegro

Malá marketingová agentúra, ktorá už 7 rokov podniká v oblasti online marketingu a webových stránok.

Pracujeme kdekoľvek, ale hlavne v cooworkingu a z domu.

Online marketing

Čo robíme?

Robíme iba to, v čom sme dobrí a čo nás baví :).

Prečo si vybrať naše služby?

 • Pretože sa snažíme robiť dobrý online marketing.
 • Máme bohaté skúsenosti s vlastným podnikaním na internete, s úpravou webových stránok, SEO aj online reklamy.
 • 7 rokov nastavujeme PPC (Pay Per Click) reklamy v systémoch Google Ads a Facebook Business Manager (Facebook Ads).
 • Vytvorili sme vlastný systém na ochranu proti podvodnému „vyklikávaniu“ Google reklám (click-fraud), ktorý zachytí tie kliky, ktoré Google chybne označí ako platné.
 • Pri tvorbe propagačných videí využívame znalosti a skúsenosti z video marketingu.
 • Máme nižšie náklady ako väčšina agentúr, a preto aj výhodnejšie ceny služieb.
 • Pracujeme s nadšením a maximálnym nasadením.
 • Naša práca je aj naším koníčkom.
 • Sledujeme vývoj v internetovom podnikaní, najnovšie trendy a stále sa vzdelávame.
 • Sme spoľahliví. Všetky práce vo Vašom účte Google Ads alebo Facebook Business Manageri, prípadne na Vašich webových stránkach budeme robiť osobne a nikomu ďalšiemu neumožníme prístup k Vašim údajom. Váš reklamný účet patrí celý čas Vám a zostane Váš aj po ukončení spolupráce.
Pre koho sú určené naše služby?

Naše služby sú určené pre firmy a podnikateľov (v oblasti produktov alebo služieb), ktorí chcú uspieť na trhu a dostať sa do povedomia pomocou internetového/online marketingu. V prípade väčšiny trhových segmentov je tento spôsob marketingovej komunikácie efektívnejší ako bežná reklama (TV, časopisy, letáky, …)

Prečo spájame online marketin so SEO úpravami webov?

Pretože ak nie sú vaše webové stránky dostatočne kvalitné, často ani najlepšie nastavená online reklama vám neprinesie želané zisky.

To je ten hlavný dôvod, prečo v mnohých prípadoch spájame strategický obsahový marketing so SEO úpravami webových stránok, hlavne s úpravou textov, pretože to, čo predáva, je hlavne hodnotný obsah, nie skvelý dizajn.

Ako komunikujeme?
 • Komunikujeme cez emaily, skype a telefonicky.
 • Hráme fair-play a jednáme na rovinu.
 • Vždy sa dopredu dohodneme, čo môžete urobiť Vy, čo urobíme my a aká bude cena za našu prácu.
 • Vzájomná komunikácia a spolupráca trvá dovtedy, kým sú obe strany spokojné.

Čo o nás povedali naši klienti?

V rámci firemnej spolupráce (optimalizácia účtov Google Adwords + Facebook kampaní) s pani Paulou oceňujem profesionalitu, no nemenej ľudský pozitívny prístup, ochotu vysvetliť, pomôcť a zodpovedať všetky otázky. Navyše konzultácie prebiehajú max. promptne. Naozaj sympatická spolupráca, ĎAKUJEM a odporúčam! ? (Mgr. Lenka Telepák Dutková – vedúca oddelenia PR a marketingu VaV)

Bancoynegro sú odborníci. Dokázali mi poradiť so všetkým, čo som potreboval. Pokiaľ chcete férové jednanie a žiadne zbytočné omáčky, ste na správnej adrese. Bol som veľmi spokojný s ich službami. A v podstate ešte stále som, lebo mi už 2 roky dávajú cenné marketingové konzultácie. (Michal Habala, manažér graphlytic.biz)

S tvorbou stránky som bol veľmi spokojný, je prehľadná a konkurencieschopná zároveň. SEO úpravy super. Správa stránky bezproblémová. Akýkoľvek problém vždy do pár hodín vyriešený, aj cez víkend. Po krátkom čase od spustenia google reklám som mal problém s vyklikávaním (zle-robením konkurencie). Vyriešili to tiež. Ďakujem za všetko! (Juraj Gróf, majiteľ firmy na otváranie dverí zabuchnute.sk)

Banco y Negro sú živnostníci, ktorí robia svoju prácu poctivo a profesionálne. Nepotrpia si na formality, sú veľmi priateľskí a dávajú dobré rady ako vylepšiť webové stránky a facebook. Spravujú mi všetky Goodle Ads kampane. Ja som ich už odporučil mnohým ľuďom. Som s nimi veľmi spokojný. (Gabriel Szabol, manažér e-shopu Ecobaby.sk)

„Bancoynegro sú dobrí v tom, čo robia. Oslovil som ich kvôli tomu, že som mal podozrenie, že mi konkurencia kliká na Google reklamy. Mal som veľa klikov a žiadne telefonáty a musel som navýšiť rozpočet na 30 euro/deň, aby sa moja reklama vysielala celý deň. Ak som dal nižší rozpočet, vyklikali mi ho celý dopoludnia a potom sa už reklama nezobrazovala. Bancoynegro mi nastavili click fraud ochranu účtu aj kontaktovali Google a ten mi vrátil peniaze za všetky falošné kliky. Doteraz mi spravujú Google Ads kampane a mám už aj telefonáty, ktoré prišli cez Google reklamu. Upravili mi aj texty na webe. Som veľmi spokojný, odporúčam ich.“ (Roman Bulík, majiteľ stopplostice.sk)

 

Vzťahy s väčšinou našich klientov trvajú mnoho rokov, čo nás veľmi teší. Čím dlhšie spolupracujeme, tým viac rozumieme ich potrebám a je pre nás ľahšie pripravovať pre nich efektívne reklamné kampane. Dlhodobejšia spolupráca sa nám veľmi osvedčila, klienti sú spokojní a odporúčajú nás ďalej. Takto sme získali väčšinu našich nových súčasných klientov.

Ďakujeme za odporúčania.

Digitálny marketing

Zameranie na výsledky

V roku 2018 sme získali pre našich klientov 31.865.617 zobrazení reklám, 851.052 kliknutí na reklamy a 19.410 konverzií (objednávok z e-shopov, odoslaných formulárov z firemných webov atď.).

Internetový marketing

Vždy sa snažíme poskytnúť tie najkvalitnejšie služby na mieru.

Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás.

Tešíme sa na spoluprácu.

 

Ing. Branislav Sobotka a Ing. Paula Hrešková

(zakladatelia BancoYnegro)