CENNÍK SLUŽIEB

Home / CENNÍK SLUŽIEB

Orientačný cenník poskytovaných služieb Banco Y negro (bez DPH):

 

GOOGLE SLUŽBY:

 

1. GOOGLE ADWORDS reklamný systém

Založenie/nastavenie Google AdWords účtu

Založenie/nastavenie Google Adwords účtu a vytvorenie CPC reklamných kampaní – od 89 € (jednorázová platba, ktorá závisí od počtu domén, reklamných kampaní/skupín, rozpočtu, typu bannerov, …) V cene je zdarma správa a optimalizácia 1.mesiac, resp. 30 dní.

Google AdWords správa 

Pravidelná správa a optimalizácia Google AdWords kampaní –  od 39 € / mesiac (záleží od veľkosti webu, rozpočtu, počtu domén a reklamných kampaní)

Click-fraud ochrana

Ochrana Google reklám pred falošnými kliknutiami od konkurencie. Ide o kliknutia, ktorí Google chybne vyhodnotí ako platné. Na vyskúšanie prvé 2 týždne zdarma, potom 25 € / mesiac. Po mesiaci report o stave vašich kampaní čo sa týka podvodnej aktivity (počet podvodných kliknutí, ak nejaké odhalíme, všetky detailné informácie s tým súvisiace a odporúčania).

Audit/kontrola a optimalizácia Google Adwords

Kontrola a optimalizácia reklamných kampaní Google AdWords – od 89 € (jednorázová platba, ktorá závisí od veľkosti webu, počtu domén, reklamných kampaní, rozpočtu, …). Trvá 30 dní. Rýchly audit pre menšie kampane je zdarma.

Založenie/nastavenie Google AdWords Express

Založenie/nastavenie Google Adwords Express účtu pre tích, ktorí nemajú vlastnú web stránku. Ako ich webstránka potom slúži firemný profil s fotkami na Moja firma na Googli. Cena – 99 € (jednorázová platba, v ktorej je zahrnutá aj cena za vytvorenie profilu Moja firma na Googli).

Štandardný remarketing v Google AdWords pre 1 doménu – 50 € (jednorázová platba)

Dynamický remarketing v Google AdWords pre 1 doménu – 79 € (jednorázová platba). V cene nie je zahrnuté vytvorenie zdroja dat, ktorý je nutné vo väčšine prípadov naprogramovať.

 

2. GOOGLE ANALYTICS

Nastavenie Google Analytics pre 1 doménu – od 79 €. Nastaví sa sledovanie návštevnosti, cieľov (predajov, …), nákupnej cesty (vizualizácia toku lievika) a v prípade potreby aj udalostí a transakcií elektronického obchodu (pre e-shopy).

 

3. MOJA FIRMA NA GOOGLI = GOOGLE FIREMNÝ PROFIL

Vytvorenie Google+ stránky pre firmu. Ide o registráciu firmy na Google mapách a jej zobrazovanie v lokálnych výsledkoch vyhľadávania. Jednorázová platba 75 €.

 


WEBOVÉ SLUŽBY a SEO:

Kvalitatívne SEO úpravy webových stránok (bez linkbuildingu) – od 199 €

Tvorba web stránok v redakčnom systéme WordPress vrátane základných SEO nastavení – od 399 €


 

FACEBOOK SLUŽBY:

Založenie firemného Facebook profilu (Facebook Fan Page) – 99 € (jednorázová platba)

Nastavenie a správa Facebook reklám – detailný cenník

Facebook dynamický remarketing  pre súčasne podporované typy katalógov: Produkty, Hotely, Lety, Destinácie, Nehnuteľnosti a Autá – 79 € (jednorázová platba). V cene nie je zahrnuté vytvorenie zdroja dat, ktorý je často nutné naprogramovať.

 


Zvýhodnené ŠTARTOVACIE BALÍČKY internetovej reklamy pre začínajúcich inzerentov.


 

Ak máte záujem o naše služby na mieru, alebo ak potrebujete viac informácií, nezáväzne nás KONTAKTUJTE.